Wil jij een Wolfbelt of Camera Belt kopen in een fysieke winkel? Even passen, even omdoen en even testen of al jouw essentials in de Wolfbelt kunnen?
Dat kan! In Nederland verkoopt Vocas onze producten.

NEDERLAND
Ga langs, bewonder en word de nieuwe trotse eigenaar van een product van WOLF & BELT:
Vocas
Larenseweg 121
1221 CL Hilversum
maandag 08:30–17:00
dinsdag 08:30–17:00
woensdag 08:30–17:00
donderdag      08:30–17:00
vrijdag 08:30–17:00
zaterdag Gesloten
zondag Gesloten

DUITSLAND
Online:
TELTEC - www.teltec.de

Winkels:
Teltec Rhein-Main | Showroom
Peter-Sander-Str. 41c
D-55252 Mainz-Kastel
fon: +49 6134 5844 8-0
fax: +49 6134 5844 8-99
E-Mail: rhein-main@teltec.de
Mo - Do 08:00 - 19:00
Fr 8:00 - 18:00
 
Teltec Berlin | Showroom 
Wohlrabedamm 32 (3.OG)
D-13629 Berlin
fon: +49 30 7430 197-0
fax: +49 30 7430 197-99
E-Mail: berlin@teltec.de
 
Teltec München | Showroom & Competence Center Streaming 
Münchner Str. 110
D-85774 Unterföhring
fon: +49 89 9582 34-0
fax: +49 89 9582 34-299
E-Mail: muenchen@teltec.de
Mo - Fr 9:00 - 17:30
 
Teltec Ludwigsburg | Region Stuttgart | Showroom 
Kurfürstenstr. 22
D-71636 Ludwigsburg
fon: +49 7141 3801-03
fax: +49 7141 3801-03
E-Mail: ludwigsburg@teltec.de
Mo - Fr 8:00 - 18:00
 
Teltec Halle | Region Halle-Leipzig | Showroom
Universitätsring 6
D-06108 Halle (Saale)
fon: +49 345 6787 89-60
fax: +49 345 6787 89-99
E-Mail: halle@teltec.de
Mo - Fr 9:00 - 18:00
 
Teltec Karlsruhe | Showroom
Karlsstr. 30-32, Im FORUM32
D-76133 Karlsruhe
fon: +49 721 9578 5-85
fax: +49 721 9578 5-88
E-Mail: karlsruhe@teltec.de
Mo - Fr 10:00 - 19:00
 
Teltec Nord | Competence Center - Motion Camera
Triftweg 3
D-19243 Waschow
fon: +49 38852 9035-36
fax: +49 38852 443-82
E-Mail: nord@teltec.de
Mo - Fr 10:00 - 18:00

Woon jij niet in Nederland en heb jij tips voor winkels die onze spullen zouden kunnen verkopen?
Of ben jij een eigenaar van een winkel en wil jij een official dealer worden van WOLF & BELT producten? E-mail ons dan nu!